Zostań partnerem

Dołącz do Partnerów Trashmageddonu i pozwól tworzyć to wyjątkowe wydarzenie. 

Przyczyniaj się do realnego dbania o środowisko oraz czerp z tego korzyści i satysfakcje dla swojej firmy i pracowników.

Wydarzenie unikatowe w skali świata

Jeśli chcesz, aby Twoja firma wyróżniała się na tle innych, poprzez angażowaniem w nietuzinkowe projekty, Trashmageddon jest tym czego szukasz. Wydarzeń sportowych oraz akcji ekologicznych w Polsce jest wiele. I dobrze! Większość z nich jednak nie wnosi nic nowego. Są lepszą lub gorszą kopią siebie samych i nie dają uczestnikom nowych bodźców do zaangażowania się w tak istotną w obecnych czasach kwestię jaką jest ochrona środowiska. Trashmageddon jest unikatowym w skali świata połączeniem ekstremalnych zawodów sportowych ze sprzątaniem lasu. To właśnie dzięki temu nietypowemu połączeniu ludzie pokochali to wydarzenie, które daje im sporą dawkę adrenaliny, rywalizację oraz niezapomnianą przygodę, co przekłada się wyjątkową moc sprawczą oczyszczania polskich lasów.

Realne wsparcie działań CSR i ESG na rzecz środowiska

Jeśli chce

Zero greenwashingu - 100% realnych działań

Jeśli chce

Świetna promocja Twojej firmy

Jeśli chce

Nagrody i wyróżnienia

Za organizację Trashmageddonu, Stowarzyszenie Wywrotka zostało laureatem nagrody głównej Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego – „Zachodniopomorski Lider NGO 2022” za najlepszą inicjatywę społeczno-obywatelską na Pomorzu Zachodnim.  W 2023 r. Trashmageddon dotarł do finału ogólnopolskiego konkursu „DNA – bo pomaganie mamy w genach” w kategorii działań ekologicznych, organizowanego podczas Kongresu ESG – Polska Moc Bisnesu. Wydarzenie trzykrotnie otrzymało wyróżnienie od Prezydenta Szczecina w konkursie „Pozarządowy Szczecin”

To najlepszy dowód na to jak wyjątkowe jest to wydarzenie. 

Scroll to Top
Skip to content